تسویه حساب
 1.      دانشجویان سایر دانشکده‌های دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی موظف به تسویه حساب با کتابخانه‌ی هوافضا می‌باشند.
2.     
کلیه‌ی دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی‌ارشد، دکتری و...)  موظفند در زمــــان ثبت‌نام از کتابخانه تسویه حساب دریافت دارند.
3.     
کادر آموزشی قبل از استفاده از مرخصی مطالعاتی، مرخصی‌های طولانی مدت، انتقالی، بازنشستگی و هرگونه قطع ارتباط استخدامی با دانشگاه بایستی از کتابخانه‌ی واحد مربوطه تسویه حساب دریافت دارند.
4.     
دانشجویان در زمان فارغ‌التحصیلی، انتقال و یا مهمان شدن در سایر دانشگاه‌ها بایستی از کتابخانه‌ها تسویه حساب دریافت و به کتابخانه تحویل دهند.
5.     
اداره‌ی خدمات آموزشی دانشگاه موظف است لیست دانشجویانی که به هر دلیل برای مدتی محروم از تحصیـل شده‌اند یا اخراج خواهند شد را به کتابخانه اعلام دارد تا کتابخانه با دانشجو تسویه حساب نماید.
6.      
دانشجویان مهمان از سایر دانشگاه‌ها فقط در صورتی که کارت دانشجویی از اداره‌ی خدمات آموزشی دریافت نموده باشند، می‌توانند از امکانات کتابخانه استفاده نمایند. اداره‌ی خدمات آموزشی موظف است در زمان ارسال گزارش کار و نمرات این دانشجویان برگ تسویه حساب کتابخانه را از آنان دریافت دارد.
دانشجویان پس از فارغ‌التحصیل شدن باید از کتابخانه برگه تسویه حساب دریافت کنند و آن را به آموزش دانشکده تحویل دهند. تسویه حساب برای تمامی دانشجویان پس از اطمینان از عدم بدهی و تحویل پایان نامه, سمینار و ارائه‌ی لوح فشرده‌ی حاوی فایل PDF و DOC  به ایشان داده می‌شود.
تاریخ به روز رسانی:
1400/08/19
تعداد بازدید:
397
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
دانشکده مهندسی هوافضا
صندوق پستی: 3381-16765، کدپستی: 83911-16569
Email: aerospace@kntu.ac.ir
Telegram: @AERO_KNTU
كليه‌ي حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي مي‌باشد