ماده 8

پیشرفت تحصیلی دانشجو در هر درس، توسط مدرس همان درس و بر اساس حضور، شرکت در فعالیت­های کلاسی، انجام تکالیف درس و نتایج امتحانات ارزشیابی می­شود.

تبصره 1. برگزاری آزمون کتبی برای درس­های نظری الزامی است.

تبصره 2. مدرس درس موظف است در چارچوب ضوابط دانشگاه، ظرف مدت حداکثر 10 روز پس از اعلام گزارش نهایی امتحان در دوره کاردانی و کارشناسی و حداکثر 20 روز پس از اعلام گزارش نهایی امتحان در دوره کارشناسی ­ارشد و دکتری تخصصی، جهت رسیدگی به اعتراضات مکتوب دانشجویان و رفع اشتباهات احتمالی، اقدام به بازبینی اوراق امتحانی درس نماید و نتیجه آن را به دانشجو و دانشگاه اعلام و ثبت نماید. دانشگاه موظف به ایجاد سامانه الکترونیک و نرم ­افزاری برای اجرایی­ سازی این تبصره می ­باشد.

تبصره 3. مدرس درس موظف است برگه­ های امتحانی و سایر فعالیت­های درسی و مستندات آزمون در هر درس را پس از پایان امتحانات به عنوان سوابق درس تا حداقل یک نیمسال تحصیلی نزد خود نگهداری نماید.

تبصره 4. نمره هر یک از دروس پس از انقضای مدت مذکور و اعلام به آموزش کل غیر قابل تغییر می­باشد. در صورت درخواست مدرس جهت تغییر نمره ثبت شده، دانشگاه مطابق ضوابط مصوب خود با دریافت فرم اصلاح نمره و دلایل اشتباه صورت پذیرفته در ثبت نمره توسط مدرس، مجاز به اصلاح نمره می ­باشد.

تاریخ به روز رسانی:
1402/07/04
تعداد بازدید:
99
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.