آگهی شماره 2: ثبت نام الکترونیکی مرحله مصاحبه علمی (ارزیابی تخصصی) آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1399 دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
 

بسمه تعالی

آگهی شماره 2: ثبت نام الکترونیکی مرحله مصاحبه علمی (ارزیابی تخصصی) آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال 1399 دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

پذیرش دانشجو در دوره دکتریPh.D (سال1399) برابر آئین نامه مربوطه به شماره 19177/11 مورخ 7/3/1394 طی دو مرحله صورت خواهدگرفت. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام گرفته و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان و دعوت به مصاحبه است که توسط دانشگاه­ های پذیرنده دانشجو صورت می­گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان گرامی می­رساند:

1- حدنصاب دانشگاه :

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت احراز حدنصاب­های تعیین شده برای معرفی به این دانشگاه، می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه به نشانی (http://golestan.kntu.ac.ir) از ساعت 8 صبح روز چهار شنبه مورخ 26 شهریور ماه لغایت پایان روز شنبه مورخ 29 شهریور ماه 1399 نسبت به ثبت‌ نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز برابر بند 2 این اطلاعیه به منظور بررسی اولیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی توسط گروه­های آموزشی دانشکده اقدام نمایند. بدیهی است داوطلبانی برای مصاحبه علمی در هر کدرشته محل دعوت شده­ اند که نمره کل مندرج در کارنامه آزمون نیمه­ متمرکز دکتری سال 1399 آنها در کد رشته امتحانی مربوطه مساوی یا بالاتر از حدنصاب تعیین شده از طرف دانشگاه باشد.

شایان ذکر است حدنصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر 70 درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط 80 درصد حدنصاب تعیین شده برای داوطلبان آزاد خواهد بود.

2- مدارک مورد نیاز :

لازم است داوطلبان قبل از شرکت در جلسه غیرحضوری جهت مصاحبه، ابتدا نسبت به ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز زیر در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.

در ارسال مدارک رعایت نکته ذیل الزامی است:

- در تهیه فایل های تصویری مورد نیاز جهت بارگذاری ، از اصل مدارک و اسکن رنگی مدارک استفاده شود. (اسکن مدارک بصورت سیاه سفید بررسی نخواهد شد.)

مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سیستم گلستان :

ü کلیه صفحات شناسنامه

ü کارت ملی

ü عکس 4×3

ü تعهد نامه تحویل اصل مدارک (تکمیل و بارگذاری نسخه چاپی الزامی است.) (جهت دریافت فرم کلیک نمایید.)

ü ریزنمرات و مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی (آموزش عالی) قبل (کاردانی، کارشناسی،کارشناسی ارشد)

ü گواهی معدل (برای دانشجویان سال آخرمقطع کارشناسی ارشد)

ü مدرک زبان آزمون های زبان بین الملل مربوط به دو سال گذشته:

TOEFL MSRT, IELTS, TOLIMO

ü کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1399 + کارنامه انتخاب رشته دانشگاه ها

ü حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری/ معرفی نامه صادره از مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان دانشگاه آزاد اسلامی

ü سوابق پژوهشی (صفحه اول و صفحه چکیده پایان نامه، صفحه اول مقالات، اسناد مرتبط با اختراع، اکتشاف و ...)

تبصره 1- آن‌دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره 2- دانشجویان سال آخر که در مقاطع کارشناسی­ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می­ بایست برابرضوابط و دستورالعمل های ابلاغ شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور، مدارک لازم را تهیه و بارگذاری نمایند.

* پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام و بررسی مدارک برابر مصوبه هیات امنا دانشگاه (800/000 ریال معادل هشتاد هزار تومان) در سیستم جامع آموزشی دانشگاه. (هزینه پرداخت شده برای ثبت نام الکترونیکی، بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه بوده و به هیچ عنوان مسترد نمی­شود.)

3- شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان :

ç احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (1) و (2) آزمون نیمه‌ متمرکز دکتری سال 1399و توضیحات تکمیلی مندرج در اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور.

4 - شرایط اختصاصی دانشگاه :

دانشگاه از طریق بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان و امتیاز کسب شده در آزمون سازمان سنجش آموزش کشور و مصاحبه علمی (ارزیابی تخصصی) اقدام به پذیرش دانشجو خواهد نمود.

v امتیاز کل داوطلب با احتساب 50 درصد نمره مصاحبه علمی و 50 درصد نمره آزمون کتبی سازمان سنجش آموزش کشور تعیین خواهد شد.

§ ارائه اصل کلیه مدارک بارگذاری شده مورد نیاز در سیستم گلستان هنگام ثبت نام الکترونیکی، پس از قبولی و عادی شدن شرایط به دانشگاه الزامی است. بدیهی است درصورت مشاهده هرگونه خدشه یا مغایرت تصاویر بارگذاری شده با اصل مدارک، حسب مقررات سازمان سنجش آموزش کشور با دانشجو رفتار خواهد شد. (خدشه یا مغایرت می تواند موجب لغو قبولی دانشجو شود.)

§ به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

§ ارسال مدارک صرفاً از طریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) و در بازه زمانی تعیین شده امکان­ پذیر بوده و به مراجعات حضوری و یا اقدام بعد از موعد مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

*** ثبت نام در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (به آدرس: http://golestan.kntu.ac.ir) و بارگذاری مدارک ثبت­ نامی مطابق راهنمای ثبت نام غیرحضوری در بازه زمانی تعیین شده بایستی انجام شود.

شناسه کاربری و گذرواژه جهت ورود به سیستم به شرح زیر استفاده شود:

ü شناسه کاربری: متعاقبا اطلاع رسانی خواهدشد.

ü گذرواژه: متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

** جهت مشاهده راهنمای ثبت نام کلیک نمایید.

5 جزئیات و نحوه برگزاری مصاحبه:

* جلسات مصاحبه از تاریخ اول مهر ماه لغایت دهم مهرماه 1399 به شیوه غیر حضوری برگزار خواهند شد. متقاضیان حائز شرایط شرکت در مصاحبه این دانشگاه لازم است پس از مطالعه راهنما (جهت مشاهده راهنما کلیک نمایید) نسبت به شرکت در جلسه غیرحضوری مصاحبه اقدام نمایند.

** جهت اطلاع از جزئیات زمان­بندی، مسیرهای برقراری ارتباط الکترونیکی و نحوه برگزاری جلسات مصاحبه علمی به شیوه غیرحضوری به اطلاعیه­ هایی که در سایت دانشکده­ های مربوطه قرار خواهد گرفت مراجعه نمائید.

*** عدم شرکت در جلسه مصاحبه در زمان های تعیین شده توسط دانشکده، به منزله انصراف از شرکت در این مرحله از آزمون خواهد بود.

توضیحات:

# شهریه دانشجویان دوره نوبت دوم ورودی سال 1399 در مقطع دکتری، طبق مصوبه هیات امنای دانشگاه مبلغ هشتصدو پنجاه و پنج میلیون ریال (855/000/000) خواهد بود که دانشجو موظف است مطابق دستورالعمل های مالی دانشگاه نسبت به پرداخت آن در بازه های زمانی مشخص اقدام نماید.

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

بیست و چهارم شهریورماه 1399

 
تعداد بازدید:
9817
تاریخ:
1399/06/24
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.