تمدید سنوات و ثبت نام در نیمسال ششم تحصیل

تمدید سنوات و ثبت نام در نیمسال ششم تحصیل

دانشجویی که موفق به اتمام واحدهای درسی و دفاع از پایان نامه تا پایان نیمسال پنجم تحصیل نمی شود، جهت ثبت نام و تمدید سنوات نیمسال ششم می بایست از طریق سامانه گلستان-پیشخوان خدمت-درخواست های مرتبط با شورای دانشکده حداقل دو هفته قبل از زمان ثبت نام براساس تقویم آموزشی دانشگاه درخواست ارائه نماید. لازم است فرم گزارش پیشرفت کار(word) (pdf) نیز به هنگام ثبت درخواست در پیشخوان خدمت، جزء مدارک بارگذاری شود.  

1. در صورت موافقت با تمدید سنوات از سوی شورای دانشکده،  درخواست دانشجو در پیشخوان خدمت به درخواست های "خاتمه یافته" منتقل می شود.

2.پس از موافقت شورای دانشکده، درخواست به شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارجاع شده و پس از دریافت موافقت شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، به دانشجو اطلاع داده شده و زمان ثبت نام به دانشجو جهت اخذ واحدهای درسی باقی مانده داده می شود.

3.دانشجو موظف است در زمان ثبت نام، واحدهای باقی مانده و همچنین واحد پایان نامه را اخذ نماید.

تذکر:

1.از آنجا که این نیمسال تحصیلی برای کلیه دانشجویان (اعم از دانشجویان بهره مند از آموزش رایگان(روزانه) و یا دانشجویان نوبت دوم) شهریه دار خواهد بود، اجازه انتخاب واحد منوط به پرداخت الکترونیکی شهریه (از طریق سامانه آموزشی گلستان و در صورت لزوم حل مشکل نظام وظیفه در خصوص مشمولین) خواهد بود.

2.دانشجو موظف است در زمان ثبت نام، انتخاب واحد نماید و در صورتی که تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه بعد از تاریخ ثبت نام باشد، دانشجو در اسرع وقت پیگیری لازم را جهت ثبت نام از سوی آموزش دانشکده انجام دهد.

کارشناس سرکارخانم رحیمی  " امور مربوط به دانشجویان مقطع دکتری"
rahimi[AT]eetd.kntu.ac.ir 84062258
کارشناس سرکارخانم عزیزی  "امور مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد گرایش های مخابرات، کنترل- مکاترونیک"
azizi[AT]eetd.kntu.ac.ir84062253  
کارشناس آقای مهینی "امور مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد گرایش های الکترونیک، مهندسی پزشکی و برق- قدرت
  84062156

Review:
2910
Date:
1399/11/08
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:25
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت