آزمايشگاه آزاد

همكاران محترم،

باسلام و احترام

همانطور كه بيشتر همكاران گرامي دانشكده هاي برق و كامپيوتر مطلع هستند، فضاي محدودي در ساختمان اصلي دانشكده و مجهز به امكانات اوليه فعاليت هاي عملي همچون ميز و صندلي، منبع تغذيه و اسيلوسكوپ، هويه و قطعات الكترونيك اوليه، به نام آزمايشگاه آزاد، نام گذاري شده است.

از آنجايي كه بسياري از دانشجويان مقطع كارشناسي در طول ترم تحصيلي نياز به فضا براي تست و آزمايش پروژه هاي درسي  و شخصي خود دارند، اين محل با فراهم كردن امكانات اوليه براي انجام چنين فعاليت هايي، بدون نياز به نامه نگاري طولاني و تنها با هماهنگي با سرپرست آزمايشگاه، آماده و تجهيز شده است. لازم به ذكر است كه آزمايشگاه پژوهش كارشناسي واقع در طبقه دوم ساختمان شهيد فصيحي براي انجام پروژه هاي پاياني دانشجويان كارشناسي كه زير نظر استاد راهنماي مربوطه انجام مي شود كمافي سابق در نظر گرفته شده است.

لذا همكاراني در دو دانشكده برق وكامپيوتركه با چنين مواردي در فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي خود مواجه مي شود، مي توانند با اطلاع رساني به دانشجويان آنها را دراين زمينه راهنمايي بفرمايند.

فرم استفاده از اين آزمايشگاه به پيوست ارسال مي گردد. همچنين در سايت معاونت پژوهشي نيز موجود است و سرپرست فعلي آزمايشگاه آقاي دكتر علي اكبريان مي باشند.مسعود علي اكبر گلكار

معاونت پژوهشي دانشكده

 
تاریخ به روز رسانی:
1398/09/18
تعداد بازدید:
2537
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.