آيين معارفه و تكريم معاون آموزشي وزارت علوم برگزار شد
آيين معارفه و تكريم معاون آموزشي وزارت علوم برگزار شد

آيين معارفه و تكريم معاون آموزشي وزارت علوم برگزار شد

دكتر خاكي صديق: بسياري از دستاوردهايي كه نظام‌مان به آن افتخار مي‌كند مديون آموزش عالي كشور است

دكتر علي خاكي صديق، معاون آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري گفت: بسياري از دستاوردهايي كه نظام‌مان به آن افتخار مي‌كند مديون آموزش عالي كشور است و هر كسي كه عضوي از اين خانواده است؛ چه دانشجويان، استادان، مديران و كاركنان آموزش عالي، طبيعتا سهمي از اين افتخار دارند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه، دكتر خاكي‌صديق، در آئين تكريم دكتر مجتبي شريعتي نياسر و معارفه خود كه امروز (يكشنبه) در سالن شهداي جهاد علمي وزارت علوم برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاكرم كه عمرم را در راه خدمت به آموزش عالي كشور عزيزمان ايران قرار داده و از اينكه عضوي از خانواده بزرگ آموزش عالي هستم افتخار مي‌كنم.

وي افزود: به عنوان رئيس سابق دانشگاه صنعتي خواجه‌نصيرالدين طوسي كه حدود 10 سال و مسئوليت آن در دو دوره را برعهده داشتم، شاهد بودم كه در پنج سال اخير همكاران‌مان در وزارت علوم چه در اين دوره و چه در دوره قبل، تلاش خالصانه‌اي در جهت اصلاح امور داشته‌اند.

معاون آموزشي وزارت علوم خاطرنشان كرد: قرار گرفتن در جاي كسي همچون دكتر شريعتي نياسر كه انسان بسيار فعال و پرانرژي هستند سخت است و بنده اميدوارم كه بتوانم جاي ايشان را پر كنم. خدماتي كه ايشان انجام داده‌اند قابل تحسين است.

دكتر خاكي‌صديق در ادامه گفت: طبيعتاً با توجه به مخاطبان گسترده و متنوع آموزش عالي، چالش‌ها و مشكلاتي نيز وجود دارد كه الحمدلله با پي‌گيري‌هاي انجام شده، بخش اعظمي از اين مسير طي شده و اميدوارم كه بتوانم راهشان را ادامه داده و اصلاحات لازم را براساس تجربياتي كه دارم، انجام دهم.

دكتر خاكي صديق در پايان سخنانش ضمن قدرداني از اعتماد و حسن نظر دكتر غلامي اظهار داشت: از كليه همكاران و بزرگاني كه در اين جمع حضور دارند و يا ندارند، نيز مي‌خواهم كه اگر نظري، برنامه‌اي و يا راه حلي براي مرتفع كردن مشكلات آموزشي دارند لطفاً ارائه دهند؛ بدون شك در حوزه معاونت آموزشي نيازمند نظرات و راهنمايي‌هاي ارزشمند شما عزيزان هستيم.

تاریخ:
1398/04/30
تعداد بازدید:
902
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.