معرفي
يكي از عوامل مهم در انجام پژوهش‌هايي كه متناسب با نيازهاي كشور باشند، ارتباط و تماس نزديك پژوهشگران و دانشجويان با كارخانه‌ها و محيط‌هاي صنعتي است. وظيفه دفتر ارتباط با صنعت ايجاد ارتباط با كارخانه‌ها و شركت‌هاي بزرگ مهندسي در رابطه با رشته تحصيلي دانشجويان دانشكده است.
در اين ارتباط، زمينه بازديد دانشجويان از كارخانجات و اعزام آنان براي گذراندن دوره كارآموزي و ايجاد زمينه‌هاي مناسب براي همكاري‌هاي علمي و اجرايي فراهم مي‌شود. به منظور آشنايي دانشجويان با اين محيط‌ها و تعريف پروژه هاي متناسب با نيازهاي صنعت، دفتر ارتباط با صنعت عهده دار برگزاري اين فعاليت‌هاست.
- دفتر ارتباط با صنعت دانشكده مهندسي مكانيك، با برنامه‌ريزي‌هاي متعدد، زمينه بازديد دانشجويان از كارخانه‌ها را فراهم نموده كه اين امر به صورت دوره‌اي و چندروزه از كارخانه‌هاي مختلف در اقصي نقاط كشور انجام مي‌شود.
ـ اين دفتر ساليانه به طور متوسط 250 نفر دانشجو را نيز جهت كاراموزي به كارخانه‌ها و شركت‌هاي مرتبط با گرايش آنها معرفي مي‌نمايد و بر نحوه كاراموزي آنها نظارت دارد.
ـ همچنين دفتر ارتباط با صنعت ناظر و مجري قرارداد دانشكده مكانيك با ساير شركتها و صنايع مختلفي است كه با دانشكده قراداد همكاري دارند كه مي توان به قرارداد با سازمان خدمات پس از فروش ايران‌خودرو و شركت سايپا يدك در رابطه با آموزش تخصصي كارشناسان خدمات پس از فروش آنها در كل كشور اشاره كرد.
 
 
 
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1395/09/03
تعداد بازدید:
861
دانشكده مهندسي مكانيك
تهران، ميدان ونك، خيابان ملاصدرا، خيابان پرديس، پلاك 7    
كد پستي :    43344 - 19919  
تلفن: 88674747   فاكس: 88674748
 
 
 
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.