1394/03/31
مركز ابررايانش ملي شيخ بهايي
 
فراخوان ملي انجام ابرمحاسبات بر روي ابررايانه ملي شيخ بهايي
مركز ابررايانش ملي شيخ بهايي در دانشگاه صنعتي اصفهان كه با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري تاسيس گرديده است افتخار دارد كه يكي از پرقدرت‌ترين سامانه‌هاي محاسباتي كشور را به ‌‌همراه خدمات جامع نرم‌افزاري و پشتيباني در اختيار محققين، صنعتگران و دانشگاهيان قرار دهد. با توجه به سرمايه‌گذاري قابل توجه به‌عمل آمده از يك طرف و تحولات سريع تكنولو‌ژي‌هاي سخت افزاري و نرم‌افزاري از طرف ديگر، ضرورت دارد تا حداكثر استفاده از اين امكانات ملي در حداقل زمان صورت پذيرد.
در راستاي تحقق اين اهداف، مركز ابرايانش ملي شيخ بهايي در نظر دارد تا براي ارائه خدمات هر چه بهتر و بيشتر به متقاضيان، برنامه‌ريزي ارائه خدمات خود را در سال 1394 از طريق يك فراخوان ملي به‌عمل آورد.
بدين‌وسيله از كليه متقاضيان استفاده از خدمات اين مركز درخواست مي‌گردد كه با مراجعه به وبگاه اين مركز فرم فراخوان ملي انجام ابرمحاسبات را پر نموده و براي اين مركز ارسال نمايند. تمامي مراحل پر نمودن و ارسال اين فرم از طريق وبگاه مركز انجام مي‌پذيرد و نياز به ارسال دستي هيچ مدركي نمي‌باشد.
شايان ذكر است كه اولويت‌بندي ارائه خدمات به متقاضيان، بر مبناي امتياز دهي به اهميت علمي و صنعتي محاسبات مورد نظر، ضرورت و اهميت كاربردي پژوهش انجام شده و هم‌سويي موضوع پژوهش با اولويت‌هاي پژوهشي و صنعتي كشور انجام خواهد پذيرفت.
به منظور تشويق محققين و صنعت‌گران كشور به استفاده هر چه بيشتر از امكانات مركز ابررايانش ملي، پروژه هاي انتخاب شده مشمول استفاده از اعتبارات حمايتي و تشويقي خواهند شد كه بر اساس امتيازدهي بعمل آمده به متقاضيان و كاربران اعطا خواهند شد.
با توجه به ضرورت برنامه‌ريزي سريع براي تخصيص امكانات به كاربران، از تمامي متقاضيان درخواست مي‌گردد كه تا پايان خرداد ماه 1394 به وبگاه مركز مراجعه نموده و فرم درخواست خود را تكميل و ارسال نمايند. بررسي و امتيازدهي به فرم‌هاي دريافت شده بلافاصله شروع شده و نتايج اوليه ظرفيت اختصاص داده شده به متقاضيان تا قبل از نيمه تير ماه 1394 اعلام مي‌گردد. بديهي است فرم هايي كه پس از پايان خرداد ماه 1394 ارسال گردند، صرفاً در صورت وجود ظرفيت خالي بررسي خواهند شد.
به منظور آگاهي بيشتر لطفاً به وبگاه اين مركز به آدرس http://nhpcc.iut.ac.ir مراجعه نموده و يا با شماره تلفن 03133913924 تماس حاصل فرماييد.
متقاضيان محترم توجه فرمايند كه خدمات مركز ابررايانش ملي شيخ بهايي مطابق با تعرفه هاي مصوب همانند گذشته در اختيار تمامي كاربران قرار داشته و متقاضيان مي توانند تقاضاي خود را از طريق فرم مربوطه به اين مركز ارسال نموده و از امكانات موجود استفاده نمايند.
با تشكر
مركز ابررايانش ملي شيخ بهايي - دانشگاه صنعتي اصفهان
 
 
تعداد بازدید:
3546
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.