۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند
برگزيدگان پژوهشي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي معرفي شدند
آيين تجليل از برگزيدگان پژوهشگر دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي برگزار و از هفت استاد و سه دانشجوي پژوهشگر اين دانشگاه تقدير شد.
آيين تجليل از برگزيدگان پژوهشگر دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي برگزار و از هفت استاد و سه دانشجوي پژوهشگر اين دانشگاه تقدير شد. 

به گزارش روابط عمومي؛ به نقل از آنا، آيين تجليل از برگزيدگان پژوهشگر دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي با حضور علي نوبخت نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي و علي خاكي‌صديق رئيس دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي و جمعي از معاونان و مسئولان اين دانشگاه برگزار شد.

در اين مراسم از هفت استاد و پژوهشگر برگزيده و سه دانشجوي اين دانشگاه تقدير شد. علي اصغر آل شيخ، شهرام صيدي، عرفان صلاحي‌نژاد، مهدي علي‌ياري، آزاده شهيديان و جعفر نوري از اساتيدي بودند كه در اين مراسم برگزيده شناخته شدند.

از ميان دانشجويان پژوهشگر دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، فرشاد مرادي كشكولي پژوهشگر برگزيده دكتري در رشته مكانيك، طيبه منافي پژوهشگر برگزيده دكتري در رشته نقشه‌برداري و آرش كرداني پژوهشگر برگزيده كارشناسي ارشد در رشته علم و مواد نفراتي بودند كه از آنها تقدير شد.

در حاشيه اين مراسم نمايشگاهي از مقالات و دستاوردهاي پژوهشي دانشجويان دانشكده عمران دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي برپا شده است. 
تاریخ:
1397/09/28
تعداد بازدید:
95
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.