سيزدهمين كنفرانس سالانه يادگيري و ياددهي الكترونيكي، 1 تا 2 اسفندماه 1397
 
با ياري خداوند متعال سيزدهمين كنفرانس سالانه يادگيري و ياددهي الكترونيكي در تاريخ 1 تا 2 اسفندماه 1397 به ميزباني "دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي" برگزار خواهد شد. اين كنفرانس تلاش مي‌كند با همكاري همه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، انديشمندان و پژوهشگران كشور، محيطي را براي عرضه آخرين پيشرفت‌هاي پژوهشي و فنّاورانه در زمينه آموزش الكترونيكي و با محوريت نقش آفريني آن در حوزه هاي مهارت آموزي و كارآفريني در جامعه و يويژه دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاهي فراهم آورد. كنفرانس دربرگيرنده وجوه مرتبط با حوزه‌هاي «پداگوژي و علوم تربيتي» و «فنّاورانه و مهندسي» است.

      تأكيد كنفرانس بر جنبه‌هاي بنيادي، كاربردي، راهبردي، و توسعه‌اي است كه از سودمندي خاص در سطح كشور برخوردارند. از تمامي پژوهش‌گران، دانشگاهيان، ‌كارشناسان صنايع و خدمات دعوت مي‌شود تا با ارسال مقاله و شركت در كنفرانس و تبادل يافته‌هاي علمي پژوهشي، و كاربردي خود موجب پرباري و اثربخشي كنفرانس در راستاي اهدافش باشند. 

 

 براي تحقق اهداف فوق، علاوه بر ارائه مقالات و كارگاه‌هاي آموزشي، سخنراني هاي كليدي، سخنراني هاي مدعو، كليپهاي تخصصي، برگزاري نمايشگاه تخصصي، ميزگردهاي تخصصي، جشنواره هاي توليد محتوا و نشستهاي تخصصي برنامه ريزي شده است.

 
 
تاریخ:
1397/08/14
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.